Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях виготовили дві тисячі пільгових проїзних для школярів

Але пільга буде діяти лише на один маршрут  У міській раді запровадили програму пільгового проїзду у маршрутках для школярів, які проживають на віддалених від навчального закладу територіях, із якими відсутнє тролейбусне сполучення. Вартує один квиток 200 гривень, половину ціни за нього сплатить міська рада
– Навчальні заклади подали інформацію на предмет того хто, звідки, якими маршрутами рухається. Перевізники виготовили і передали в управління освіти замовлену кількість проїзних, – розповів начальник управління освіти міської ради Сергій Мартинюк.
 
Для учнів замовили 2 тисячі проїзних квитків.  Із 4 вересня представники шкіл вже можуть отримувати їх в управлінні освіти міської ради. Сергій Мартинюк зізнається, що система такого пільгового перевезення не досконала, адже батьки учнів можуть обрати лише один із автобусних маршрутів.
 
– Проїзний діє лише на один маршрут, тобто якщо на даному маршруті чи на частині маршруту курсують дві маршрутки і з різними номерами то відповідно власнику проїзного треба буде чекати того маршруту який потрібен, – каже головний освітянин міста.
 
Загалом у місті буде діяти 24 таких маршрути.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж