Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У влади немає цілісної програми розвитку Садгори, – Сірман

До найбільшого району міста у чиновників часто не доходять руки У нинішньої чернівецької влади немає цілісної програми розвитку Садгори. Для більшості чиновників це територія «десь там за Прутом», до якої часто не доходять руки. Про це у програмі «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів керівник органу самоорганізації у Садгорі Дмитро Сірман.
 
– Садгора займає більше половини території Чернівців, але перспективи я, на жаль, не бачу. Роблять якісь окремі речі, хороші речі, до прикладу, будують дитячий садок у Ленківцях, ремонтують школи, але головна проблема нашого міста – дороги, а капітального ремонту доріг у Садгорі ми не бачимо. Немає перспективного плану прокладання інженерних мереж, це в основному район приватної забудови, тож тут є проблеми із водопостачанням, водовідведенням, а це комфорт наших садгірчан, – заявив Дмитро Сірман.  
 
Основною проблемою району залишаються розбиті дороги, однак завершити капітальний ремонт єдиної у Садгорі вулиці – Івана Підкови – планують аж 2020 року. Про ремонт основних магістральних шляхів, таких, як Галицький шлях, Хотинська, Учительська, навіть не йдеться.
 
– Тому не чекаємо, коли прийде влада і вирішить ті чи інші проблеми, багато речей робимо самі, громадою будуємо православну церкву без залучення державних коштів, облаштували біля храму дитячий майданчик. Також наш проект переміг у конкурсі бюджету ініціатив, тож днями розпочнемо будівництво спортивного майданчика, – зазначив Дмитро Сірман.
 

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж