Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Міська влада не поспішає ремонтувати центральну вулицю Садгори

І це попри виділення коштів та включення в титульні списки капітального ремонту
На черговій сесії міської ради депутат Дмитро Сірман звернувся до міського голови Олексія Каспрука, щоб той прискорив ремонт вулиці Івана Підкови, що у Садгорі.

«Складається враження, що міська влада свідомо не ремонтує цю вулицю, а на ній розташовано цілий ряд соціальний об’єктів: Садгірська районна рада, управління соціального захисту, районний будинок культури, загальноосвітня школа №37, Міська лікарня №4, ДЮСШ №4, Обласний дитячий туберкульозний диспансер, Геріатричний пансіонат, костел Архистратига Михаїла, що відзначатиме в жовтні своє 200-річчя. І це попри виділення коштів та включення в титульні списки капітального ремонту.», – заявив Дмитро Сірман.  
Він також повідомив, що на роботи цієї вулиці з міського бюджету передбачено 1 мільйон гривень.
 
«Вніс пропозицію ще в березні цього року збільшити цю суму до 3,9 мільйона бо така справжня кошторисна вартість цього об’єкту. На моє звернення департамент ЖКГ та виконком міської ради не відреагували», – каже депутат.
Крім того, тендер, що відбувся 14 липня, був відмінений. Наступний тендер призначений аж на 16 вересня. Тобто, якщо дотримуватись термінів передбачених законодавством , то роботи можна почати взимку.
 
Тому Дмитро Сірман звернувся до міського голови, щоб він дав доручення прискорити процес та закінчити вулицю в цьому році, а не в наступному.
[media=http:// ]скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж