Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» здолала житомирське «Полісся»

Переможний гол забив Антон Батрак

Пропущеним матчем сьомого туру друголігової першості України чернівецька «Буковина» завершувала першу частину сезону. Підопічні Віктора Мглинця протидіяли команді «Полісся» (Житомир). На жаль, у матчі з житомирською командою не могли допомогти господарям дискваліфіковані Роман Шафоростов та Ігор Бойчук. Натомість після тривалої перерви на поле вийшов один із лідерів «Буковини» Тарас Сивка.

Матч, який відбувався без глядачів, розпочався для буковинської команди вкрай невдало. Вже на першій хвилині зустрічі ворота Миколи Гоменюка вразив Ігор Олексієнко.

Відігралися гравці буковинської команди на 26 хвилині гри. Своє повернення на поле влучним ударом відзначив Тарас Сивка. Міг забити «гол у роздягальню» Антон Батрак. На жаль, влучити у ворота «Полісся» Антон не спромігся. Реабілітувався Антон Батрак вже у другому таймі. На 82 хвилині матчу півзахисник забив переможний гол. «Буковина» перемогла з рахунком 2:1 та піднялася на сьому сходинку.

«Буковина» (Чернівці) – «Полісся» (Житомир) – 2:1 (1:1)

12 листопада. Чернівці. КСОП «Буковина»

Арбітр – Тельбух (Дніпро), асистенти арбітра – Кузьменко, Старча (обидва – Київ), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Боклажко (Київ).

«Буковина»:Гоменюк, Нікифоряк, Найко, Геник, Шишигін, Українець, Немтінов, Мелконян, Сивка (Раулюк, 79), Батрак (Жумига, 85), Раца (Королянчук, 57). Запасні: Чесановський, Гакман. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Полісся»: Школьний, Дехтяренко, Жовтюк, Шевчук, Малєй, Коломієць, Зайнчковський (Ковтун, 39; Загідулін, 76), Олексієнко, Дячук, Коровіков, Колєсніков. Запасні: Міхєєв, Тарасенко, Демчик. Головний тренер – Едуард Хавров.

Голи: Олексієнко (1), Сивка (26), Батрак (82).

Попередження: Зайнчковський (26), Шевчук (37), Мелконян (45), Сивка (77), Королянчук (78), Батрак (84).

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

купити квартиру Чернівці

21:30
На запрошення Віталія Кличка Київ відвідав мер Гамбурга і передав місту – автобуси та швидкі
ВІДЕО
21:23
Проблеми довгобуду та об’єднання двох комунальних установ: сесія Чернівецької міської ради