Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях через недбальство комунальників постраждав фасад культурно-мистецького центру

Через неприбраний сніг автівки обляпали будівлю грязюкою 
У Чернівцях через недбальство комунальників страждають і люди, і будинки. Так, через неприбраний сніг автівки обляпали фасад культурно-мистецького центру «Czernowitz», що на вулиці Богдана Хмельницького. Про це на своїй сторінці у суспільній мережі facebook повідомила його керівник Лідія Анциперова.

«Ось так «завдяки» неякісній роботі комунальних підприємств громадський культурно-мистецький Центр зазнає ушкоджень... Вікна від грязюки ми вимили... А фасад? Може за їхні кошти буде відновлено відремонтований нашими силами фасад старовинного будинку?», – ідеться у дописі.

За словами Лідії Анциперової, комунальники неякісно відремонтували шматок дороги біля Центру, після виконання робіт ями все одно залишилися.
У Чернівцях через недбальство комунальників постраждав фасад культурно-мистецького центру 
«Минулої осені було соромно перед туристами з Франції – один ледве не впав біля департаменту архітектури через пошкоджений тротуар, а інших обдала брудної водою маршрутка, яка їхала на великий швидкості і колесом потрапила в ту саму яму, – пише керівник центру.

Нині ж ями та неприбраний сніг призвели до того, що транспорт забруднив фасад будинку. Як боротися із недбальством комунальників, Лідія Анциперова не знає. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж