Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У департаменті ЖКГ Чернівців немає директора, а економікою керують одразу двоє людей

Секретар міської ради Василь Продан вважає, що міський голова бездарно проводить кадрову політику
Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан вважає, що чимало проблем нині місто переживає через кадрову політику мера. Про це він заявив у програмі «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь».

– У нас немає сьогодні керівника МіськШЕПу, як немає і директора департаменту житлово-комунального господарства. Натомість у департаменті економіки маємо аж двох очільників: Степана Руденка та Ярослава Кушнірика, – каже Василь Продан.
 
За словами гостя студії, проблема полягає у бездарному керівництві міського голови.

– Не може одна людина займати усі посади. Ярослав Кушнірик, виявляється, є експертом і в економіці, і в ЖКГ та навіть був секретарем міської ради. Не здатен чоловік працювати у настільки різних галузях і всюди бути фахівцем. Але це питання не до нього, а до міського голови, який призначає його, ще й робить це незаконно, без конкурсу. Мало того, наскільки мені відомо, Кушнірика знову хочуть повернути до департаменту ЖКГ. Звісно, без проведення конкурсів. Це зайвий раз підтверджує те, що мер зі своїми прибічниками третій рік поспіль керують містом у ручному режимі, – каже Василь Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж