Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Народний депутат Оксана Продан потрапила до рейтингу найвпливовіших жінок України

Вона посіла 12-ту сходинку
Народний депутат з Буковини Оксана Продан потрапила до рейтингу «100 найвпливовіших жінок України» журналу «Фокус». Вона посіла 12 сходинку.

Очолила рейтинг лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, на другому місці – перший віце-спікер українського парламенту Ірина Геращенко. Замикає трійку лідерів перша леді країни Марина Порошенко.

Народний депутат Оксана Продан потрапила до рейтингу найвпливовіших жінок України

 

Оксана Продан
Вік: 44 року
Хто вона: народний депутат (фракція Блок Петра Порошенка)
Родинні зв'язки: заміжня, дві дочки
Хобі: читання
Формула успіху: людина, яка хоче чогось досягти, обов'язково цього доб'ється

 
Її називають «адвокатом бізнесу». І в цьому немає ні частки перебільшення. 2010 року Оксана Продан була одним з ініціаторів і організаторів масових акцій протесту підприємців, відомих як «Податковий майдан». Приєднатися в процес захисту прав малих і середніх підприємців Продан спонукало те, що вона сама виходець з бізнес-середовища. Колись разом з батьком Петром Поліщуком Продан заснувала компанію «Укртранс-Чернівці», яка до цих пір залишається найбільшим перевізником України. Сьогодні вона очолює Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця», входить в п'ятірку найбільш ефективних депутатів. За останні чотири роки вона підготувала і внесла на розгляд парламенту 129 законопроектів, 27 з яких затверджені. Крім того, нардеп запропонувала близько півтори тисячі поправок до майже сотні законопроектів. Її законодавча діяльність спрямована на створення конкурентних і прозорих правил гри в економіці, ліквідацію корупції та захист малого і середнього бізнесу.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж