Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецький аеропорт отримав керівника


Фото: ridna.ua
Контракт на рік укладено із Борисом Морським

Директором комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Чернівці» з 27 серпня ц.р. розпорядженням міського голови призначено Бориса Морського, - повідомили у мерії. 

З новим керівником міський голова уклав строковий трудовий контракт терміном на один рік. Водночас у повідомленні нічого не вказано про те, чи відбувся конкурс на вказану посаду та серед кількох кандидатів довелося обирати Олексію Каспруку. 
Нагадаємо, «Міжнародний аеропорт «Чернівці» був без директора більше року.
 
Довідково:
МОРСЬКИЙ Борис Володимирович, 1961 р.н, уродженець с.Нагірянка Бучацького району Тернопільської області, у Чернівцях проживає з 1967 року.
Закінчив штурманський факультет Ленінградської Академії цивільної авіації за спеціалізацією «Експлуатація повітряного транспорту». Має також вищу економічну освіту за спеціальністю «економіст, менеджер персоналу».
 
Закінчив курси Інституту Євроконтролю для адміністраторів і користувачів тесту Європейської організації з безпеки польотів та відбору авіаційних фахівців. Трудову діяльність розпочав у 1982 році в Чернівецькому об’єднаному авіазагоні, працював диспетчером управління повітряним рухом, керівником польотів, заступником директора Чернівецької філії з управління повітряним рухом Украероруху. З 2005 року працює в головному офісі державного підприємства обслуговування повітряного руху України на посаді заступника начальника відділу розвитку аеронавігації, начальника відділу управління людськими ресурсами.
 
Був віце-президентом, президентом Центральної ради Федерації профспілок авіадиспетчерів України. Позапартійний. Має досвід взаємодії із зарубіжним партнерами, працював у робочій групі Європейської організації з безпеки польотів, менеджером домену HUM LSSIP ( Європейського плану впровадження єдиного неба в Україні). Проживає у Чернівцях, одружений, двоє дітей ( 1985 та 1988 р.н.)
скачать dle 10.5фильмы бесплатно