Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук радить студентам не "зажимати" гроші на пам'ятники


Фото: www.fakty.cv.ua
Хоча сам також не спішить вкладати кровні у монумент Відновлений пам’ятник першому ректору ЧНУ та почесному громадянину Чернівців Костянтину Томащуку у парку ім. Т. Шевченка планують відкрити 1 жовтня. Про це на сесії міської ради заявила проректор університету Тамара Марусик.
Вона також подякувала депутатам, які фінансово долучилися до відновлення пам’ятника.

Нині скульптор завершив роботу над пам’ятником, ливарник почав відливати бюст і табличку. Виготовлення постаменту фінансує обласна рада. Водночас для добудови постамента потрібно ще 80 тисяч гривень. Депутат Володимир Бешлей запропонував виділити їх із міського бюджету.

– Прикро, що міська рада змушує вас, Тамаро Володимирівно, ходити з протягнутою рукою по меценатах і студентах. У бюджеті є надлишок коштів, які вчасно не освоюють, то чому б не виділити гроші на добудову пам’ятника? – заявив він.
 
Водночас Олексій Каспрук заявив, що доброю традицією чернівецької громади є збирати гроші та вшановувати почесних городян, на ці цілі бюджетні кошти витрачати не треба. 
"А що стосується деяких студентів університету, які "зажали" навіть 100 гривень перерахувати, то я це коментувати не буду", - заявив мер. 
Прикметно, що прізвища самого Олексія Каспрука серед тих, кому дякувала за грошові внески Тамара Марусик, не було.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно