Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Головний освітянин Чернівців таки звільнився


Новим начальником управління освіти уже призначено Сергія Мартинюка

Як повідомляв promin.cv.ua, днями серед освітян активно ширилися чутки про те, що начальник міського управління освіти Георгій Олійник звільнився з обійманої посади.
Проте сам Георгій Олійник тоді повідомив, що інформація про його звільнення - не більше, ніж чутки, а сам він до 27 серпня перебуває у відпустці.
 
Сьогодні ж стало відомо, що головний освітянин таки звільнився. Георгій Олійник перейшов на викладацьку роботу та призначений радником міського голови з питань освіти на громадських засадах.
 
Як повідомили у мерії, начальником управління освіти міської ради з 31 серпня цього року розпорядженням міського голови призначено Сергія Мартинюка.
Він працював на посаді заступника начальника управління. 
 
МАРТИНЮК Сергій Васильович, 1967 року народження, народився в м. Чернівці. Освіта – вища, Чернівецький ордена Трудового Червоного Прапора державний університет (1989 р.), прикладна математика, математик. Має досвід роботи на керівних посадах у бізнесових структурах, 17 років працював викладачем на кафедрі алгебри та інформатики Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. З серпня 2014 року працює заступником начальника управління освіти міської ради
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно