Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Децентралізацію влади "перенесли" на кінець року

Парламентарі поки не розглядатимуть відповідний законопроект
Президент України Петро Порошенко і лідер його фракції в парламенті Юрій Луценко пообіцяли, що зміни в Конституцію в частині децентралізації не будуть ставитися на голосування у другому читанні до проведення місцевих виборів на окупованих територіях Донбасу за українськими законами.  

Зокрема, про це повідомили народні депутати.

"Голосування в цілому за децентралізацію - це не раніше, ніж кінець року", - написав Леонід Ємець у Facebook за підсумками зустрічі з Порошенком в суботу.
"300 голосів не буде, поки Путін не забере свої війська з Донбасу і ми не будемо контролювати кордон", - додав він у коментарях до власного повідомлення.  
 
У свою чергу, Сергій Лещенко зазначив, що на зустрічі з Порошенком говорилося, що конституційний законопроект буде виноситися в зал для голосування в другому читанні "ближче до Нового року".
 
"У понеділок на зустрічі з фракцією Юрій Луценко підтвердив, що до місцевих виборів голосування не буде", - додав він. 

Законопроект передбачає розширення місцевих повноважень громад на місцях по всій території України.
 
У той же час, в проекті закону України окремо визначаються "особливості місцевого самоврядування окремих територій Донецької та Луганської областей", тобто тих, які вважаються тимчасово окупованими.
 
Ним планується надати більш широкі повноваження, ніж іншим регіонам України. Незважаючи на це, президент України та інші представники влади неодноразово заявляли, що таке самоврядування на непідконтрольних Києву територіях не є т. зв. особливим статусом, а використання цього терміна є "спекуляцією".    

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: ZN.UA