Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецьким бійцям АТО досі не виділили обіцяну землю

Депутати ніби створюють гетто, заганяючи ветеранів на одну земельну ділянку, – кажуть бійці У Чернівецькій міській раді триває чергова 68 сесія депутатів VI скликання. Одним із питань, що обранці так і не вирішили до перерви, є виділення землі для бійців АТО.
Згідно з законом України, кожен громадянин має право вибору на земельну ділянку. А не створювати, як пропонує пан Каспрук і решта зацікавлених депутатів, гетто – окрему земельну ділянку, яку отримають тільки учасники АТО, - каже ветеран АТО Сергій Козак, який на війні мало не позбувся ноги.

За словами бійця, у країні півтора року триває війна, і вже рік, як люди звідти повертаються, пишуть заяву на отримання землі, проте досі ніхто не отримав бодай клаптика.
Ми добиваємося, аби нам пропонували усі вільні земельні ділянки. Натомість нам закидають, що, скажімо, земля на Рівненській коштує мільйон гривень і перебуває у центрі міста. Хоча схоже на те, що її просто для когось готують. Проте ми не претендуємо будуватися саме там. У нас є чимало жилих масивів із великою кількістю земельних ділянок: Сторожинецька, Роша, Роша-Стинка, Гарячий Урбан, Клокучка, Садгора. Усі вони розташовані не у центрі міста, - каже ветеран АТО.

Проте земля, яку пропонують бійцям на вулиці Лукіяновича, - у незадовільному технічному стані. Військових запевняють, що серед них є охочі будуватися на цій землі. Бійці нічого проти не мають. Проте хочуть мати право вибору, яку вільну земельну ділянку отримати.
Скажу більше – навіть на вулиці Лукіяновича, за яку нас так умовляють, ще жоден з бійців АТО досі не отримав земельної ділянки. Міська рада із цим нічого не хоче робити, - каже С. Козак.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж