Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сідляр та Салагор прокоментували конфлікт на вулиці Шипинській

Фото: pdd.com.ua
Сідляр визнає себе неправим, проте іншого способу відповісти на хамську поведінку Салагора у той момент не знайшов
На вулиці Шипинській у Чернівцях трапився конфлікт між директором "Машзаводу" Віктором Сідляром та очільником чернівецької митниці, депутатом обласної ради Миколою Салагором. Відомо, що причиною суперечки стало перекриття вулиці. Як наслідок - Сідляр вдарив Салагора.

- Я вчинив неправильно і не виправдовую себе. Проте я не обкурений, як це заявив пан Салагор, і не вживаю спиртного вже багато років. Їхав вулицею Шипинською. Раптом дорога виявилась перегородженою бетонним блоком. Запитав у людей, хто перекрив дорогу. Мені сказали, що це зробив Салагор, - розповідає Віктор Сідляр.

Пан Сідляр запитав у Миколи Салагора, чому проїзд вулицею перекритий.

- Він почав агресивно допитувати, хто я взагалі такий, чому тут їжджу, нагадав що родом я не з Буковини, а з Хмельниччини. Попри те, що живу тут з 1989 року. Намагався адекватно з ним говорити, проте це не допомагало, - згадує В. Сідляр. - Він далі продовжував звертатися до мене на "ти" і вказувати мені моє місце у житті, активно використовуючи ненормативну лексику. Зрештою, я не втримався...

Після цього до директора "Машзаводу" підбігли люди, які почали звинувачувати його у вчиненому.
 
- Розумію, чому вони так чинили - пан Салагор зробив цю дорогу, і певно, що перш за все для себе. Виходить, якщо на вулиці живе депутат, то простим смертним не можна нею пересуватися? Чому на самому її початку ставити шлагбаум? Я не живу на цій вулиці, і поїхав би собі далі, якби не його хамська поведінка та почуття вседозволеності, - каже пан Сідляр. - А людям, які накинулися на мене, потрібно думати трохи глибше. Невже вони заради прокладеної плитки готові матір рідну продати? Ця вулиця завдовжки у кілька кілометрів, а плиткою вимощена лише на кілька десятків метрів. Тож варто подумати про мешканців, які живуть далі. А як до вулиці заїжджатимуть "швидка" або пожежники?
 
Пан Сідляр запевняє - у цей конфлікт не варто вплітати політичні інтриги та "розборки" - він не збирається балотуватись, і ніколи не належав до жодної партії.

Також директор "Машзаводу" заперечив, що причиною міг бути конфлікт митниці із підприємством. "Машзавод", за словами його очільника, ніколи не мав проблем із митниками. Проте зараз, припускає В. Сідляр, вони можуть виникнути. 

У свою чергу Микола Салагор запевняє, що дорогу особисто не перекривав.

- Місцеві мешканці створили вуличний комітет, який повинен був збирати кошти на ремонт дороги. Я не є головою цього комітету. І не перекриваю доріг. Теж долучався до збору коштів, проте скільки заплатив, не пам'ятаю. Можу лише сказати, що були сусіди, які дали більші суми на ремонт вулиці. А встановлений блок просто демонструє зайвий раз, що люди борються за своє, - розповідає пан Салагор. - Вулиця вимагає негайного ремонту, інакше встановлена плитка найближчим часом розвалиться. Держава ж на це жодної копійки не дала. Раніше вулицею взагалі ніхто не їздив, але як тільки її вклали плиткою, нею почали ганяти усі охочі.

Очільник митниці також підтвердив, що жодних конфліктів із Сідляром чи "Машзаводом" до цього не мав, та запевнив, що раніше взагалі не знав, хто такий Віктор Сідляр.

Заступник міського голови Георгій Леонтій заявив, що перекриття вулиці є незаконним.

- Ми вдячні людям за ініціативу. Проте таке перекриття вулиці є несанкціонованим і незаконним. Тому мешканці повинні будуть прибрати бетонний блок, що перешкоджає проїзду вулицею, - заявив Г. Леонтій.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

2 коментаря

Вадим Варварюк 28 серпня 2015 15:12
Є таке українське прислів`я про тих хто найголосніше кричить ловіть злодія... поділюсь своїм власним досвідом паркування біля "Машзаводу". (Для тих хто не знає Машзавод знаходиться по вулиці Прутській навпроти "Розми";-) Так от підїхавши на "Розму" запаркував машину з сторони Розми, але згодом до мене підійшов охоронець з Машзаводу і повідомив що тут паркуватись не можна, на питання чия це вказівка, він повідомив, що Сідляра. Коли я зазначив, що дорога то не є власність Сідляра і Розма до Сідляра відношення не має, це загнало охоронця в ступор. І він ще раз наголосив що радить мені тут автівку не ставити бо всяке може трапитись...Згодом коли заїзжав до Розми той самий охоронець (який згодом скривався на Машзаводі коли мене бачив і спілкувався) повідомив, що Машзавод вже намалював жовту смугу, і те що це навіть не з сторони Машзаводу, та той факт що для жовтих смуг мають бути якісь затвердження, нічого не дало.... (Броня товста...).
Галина Гураль 28 серпня 2015 16:25
Пане Сідляр, честь і хвала Вам за те, що працюєте, як Ви виразились по білому і платите податки. Єдине, що мене засмучує, так це те, що Ви такої поганої думки про людей і підприємства які Вас оточують. Якщо виглянете з вікна свого кабінету, то побачите корпуса ТОВ "РОЗМА" і я, як головний бухгалтер цього підприємства стверджую, що "РОЗМА" працює чесно і відкрито. Можливо Вас це здивує, але всі працівники підприємства офіційно працевлаштовані і отримують заробітну плату не у конвертах, а через банк у повному обсязі. Податки, якими б вони не були, повинні платити всі. Маю надію, що ми не єдині, хто дотримується цього принципу.
Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж