Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчани через смартфони можуть спостерігати за рухом маршруток та тролейбусів, але поки що не всіх

Кореспондент promin.cv.ua вивчав графік транспорту у мобільному додатку та в реальності Відучора на мобільних пристроях Android в електронному магазині Play Market з’явився безкоштовний додаток «Транспорт. Чернівці». Додаток наразі перебуває на фінальній стадії розробки. У ньому є інформація лише про тролейбуси №№ 1, 2, 3, 4 та маршрутки №№ 9 та 9а.
Програма пропонує обрати маршрут, який вас цікавить, або конкретну зупинку, на якій ви чекаєте. Обравши потрібне, можна побачити, скільки часу залишилося чекати до приїзду наступної маршрутки чи тролейбусу.

На практиці додаток не працює так, як виглядає. Ми перевірили тролейбусні маршрути №№ 1, 2 та 4. У відповідності до вказаної в додатку інформації їздив лише №2.
Протягом години проїхали три тролейбуси цього маршруту, які приїжджали із точністю до хвилини.
 
«Четвірка» виявилася дещо гіршою в цьому показнику – перший тролейбус приїхав у зазначений час (близько опівдня). Наступний додаток обіцяв за півгодини. Насправді ж він приїхав уже за 16 хвилин, і ніяк не був позначений у телефоні. Додаток же вперто продовжував обіцяти тролейбус за 30 хвилин.

«Одиничка» остаточно збила з пантелику. Передбачення у телефоні обіцяло найближчий тролейбус цього маршруту за 6 хвилин, проте приїхав він уже за дві. Наступні тролейбуси-«одинички» та і не змогли порозумітися з додатком та їздили за своїм графіком. 

У додатку вказано, що він перебуває на фінальній стадії тестування. Проте ось таке «фінальне тестування» з 11 тролейбусів, за якими ми спостерігали, програма точно вказала лише на 4.
У «Плей маркеті» програма наразі має рейтинг 2,6 бали, який йому поставили 19 користувачів.
Користувачі бажають бачити додаток у вигляді інтерактивної карти та цікавляться, коли розробники планують фінальний запуск.
 
"Коли планується фінальний запуск? І чи можна буде стежити за транспортом на карті онлайн?", - прокоментував додаток користувач Sergio Kohut.
"Не вистачає інтерактивної мапи з рухаючимися транспортними засобами, натиснувши на який, можна було б бачити маршрут його руху і час до наступної зупинки + прогнозований час до наступних зупинок маршруту", - користувач Андрей Олейник.
"Без карти юзабіліті нульове", - Max Tatarchenko.
"Лучше скан карты из маршрутки киньте", - Дмитрий Богуцкий.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж