Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У трьох Чернівецьких територіальних виборчих комісіях змінився керівний склад

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: firtka.if.ua
Так, міську комісію замість Тараса Покорного очолить Сергій Бостан

У Вижницькій, Сторожинецькій та Чернівецькій міській територіальних виборчих комісіях змінився керівний склад. Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 11 вересня, достроково припинено повноваження голови Чернівецької міської виборчої комісії Тараса Покорного від партії «Блок Петра Порошенка «Солірадність» і призначено новим головою Сергія Бостана, повідомляєгромадянська мережа ОПОРА.  
 
Зміна голови комісії від партії «Солідарність» відбулась і в Сторожинецькій територіальній виборчій комісії. Там замість Тетяни Ярової головуватиме Дмитро Балінов. А в Вижницькій виборчій комісії замість заступника голови Ольги Чорней буде Володимир Пилип’юк.
 
Ввечері 11 вересня відбулось засідання Чернівецької міської виборчої комісії. Під час засідання було повідомлено про заміну голови. Новий голова комісії від «Солідарності» Сергій Бостан вже склав присягу і приступив до виконання своїх обов’язків. Сергій Бостан в 2010 році на місцевих виборах брав участь у кампанії від «Сильної України», а на позачергових виборах 2014 року був довіреною особою кандидата в 201 виборчому окрузі Євгена Мотовиліна.скачать dle 10.5фильмы бесплатно