Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У «швидкій» з початку року вже народилося 12 діток

Фото: promin.cv.ua
Чернівецькі лікарі жартують, що малюкам подобаються їхні нові машини
Виявляється, поява дітей на світ у кареті «швидкої» зовсім не рідкість, бо трапляється, що жінки зволікають до останнього, особливо ті, для кого чергові пологи не перші. 

Як інформує директор ОКУ «Чернівецький центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимир Єленєв, у 2015 році у каретах «швидкої» вже народилося 12 діток, що на третину більше, ніж торік, коли в автомобілях служби з’явилося на світ 9 новонароджених. Причому, якщо у Чернівцях кількість народжень у «швидкій» стабільна протягом обох років – по два випадки, то у районах їх число зросло. «Мабуть, нові автомобілі служби, котрі до кінця минулого року розподілили по всіх районах області, дуже сподобалися дітям», - жартує В. Єленєв.
  
Для допомоги породіллям всі автомобілі укомплектовані спеціальними акушерсько-гінекологічними пакетами зі стерильним інструментом для перерізання пуповини, кровоспинними й іншими необхідними препаратами та медичними виробами. І вони стають у нагоді.
 
Так, один із цьогорічних чернівецьких народжень у «швидкій» трапився у період найбільшої спеки – 8 серпня, коли температура повітря доходила до 40 градусів. Породіллю везли з вул. Заводської у пологовий на Рівненську та щойно переїхали міст через Прут, як у неї почалися пологи. Водій зупинив машину біля пішохідного переходу зразу за перехрестям Гагаріна і Севастопольської, де, власне, за 15 хвилин з’явився на світ хлопчик, вагою понад 3,5 кілограма та завдовжки 55 сантиметрів. Як розповідають батьки маленького Володимира, хоча син народився буквально на колесах, він дуже спокійний, багато спить і не вередує.         
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж