Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинка Пушко-Цибуляк стала першим заступником голови Луганської області

Кабінет Міністрів затвердив її кандидатуру на цю посаду
Кабінет міністрів затвердив кандидатуру буковинки Єлизавети Пушко-Цибуляк на посаду першого заступника голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.
 
Про це губернатор Луганщини Георгій Тука повідомив в інтерв'ю Фокусу.
 
Єлизавета Пушко-Цибуляк з березня 2015 року працює в Міністерстві аграрної політики і продовольства. До цього - з червня 2014 року вона обіймала посаду директора департаменту фінансів Чернівецької облдержадміністрації.
 
У різний час вона працювала на керівних посадах в Головному контрольно-ревізійному управлінні України, Рахунковій палаті України, була керівником групи радників представництва президента України в Криму, заступником голови Чернівецької ОДА, начальником Держспоживінспекції в Севастополі, начальником відділу внутрішнього аудиту Ялтинської міськради.
 
Народилася 2 жовтня 1965 року на Буковині. Отримала вищу економічну освіту в Чернівецькому держуніверситеті і ступінь магістра держуправління в Українській академії державного управління при президентові України.
 
 
Нагадаємо, 22 липня президент України Петро Порошенко призначив громадського волонтера Георгія Тука головою Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: focus.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж