Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

За крісло мера Чернівців боротиметься 15 кандидатів

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: promin.cv.ua
А за місце у міській раді змагатиметься 20 політичних сил 

Як повідомляє міська виборча комісія на своїй сторінці у facebook, станом на 00 годин 01 хвилину 1 жовтня подали документи для реєстрації в якості кандидатів в депутати до Чернівецької міської ради 20 політичних сил та 15 претендентів на крісло мера.

"Відповідно до частини другої статті 41 та частини другої статті 43 Закону України «Про місцеві вибори» подання до територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати міської ради та кандидатів на посаду міського голови закінчується за 24 дні до дня голосування, тобто, до 30 вересня включно. Станом на 00 год. 01 хв., 1 жовтня, до Чернівецької міської виборчої комісії Чернівецької області подали документи для реєстрації в якості кандидатів в депутати до Чернівецької міської ради політичні партії:

«Нова держава»,  ВО «Свобода», «Опозиційний блок», «Громадський Рух «Народний контроль», «Українське об’єднання патріотів «УКРОП», «Соціалісти», «Громадянська позиція», «Об’єднання Самопоміч», «Наш край», Радикальна партія Олега Ляшка, «Козацька Українська партія», «Рідне місто», ВО «Батьківщина», «Відродження», «Громада і закон», «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Зелений тризуб», Аграрна партія України, «Авто-майдан», «Сила людей».

У якості кандидатів на посаду Чернівецького міського голови Михайло Сеничак, Валерій Топало, Веніамін Юдицький, Віталій Мельничук, Василь Гошовський, Олексій Каспрук, В’ячеслав Кишлярук, Сергій Козак, Віталій Михайлішин, Олександр Пуршага, Ігор Жижиян, Ярослав Кушнірик, Наталія Стрельчук, Наталія Якимчук, Олексій Коломієць", - ідеться у дописі. скачать dle 10.5фильмы бесплатно