Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькій області кандидати в мери йдуть самовисуванцями

У Чернівцях бажання позмагатися за мерське крісло виявили два самовисуванці: Михайло Сеничак та Валерій Топало
У районних центрах та містах Чернівецької області на міського, селищного голову претендують самовисуванці. Водночас особливої активності щодо реєстрації кандидатів, списків партій не спостерігається. Це певним чином пов’язано з тим, що не всі комісії вчасно відкрили рахунки для внесення застави, - передає Громадянська мережа ОПОРА.
 
У Чернівцях бажання позмагатися за мерське крісло виявили два самовисуванці: Михайло Сеничак та Валерій Топало і 28 вересня подали документи до міської виборчої комісії.
 
Також, як повідомляє спостерігач ОПОРИ з міської виборчої комісії, ввечері подали документи на реєстрацію списку семи кандидатів представники партії «Нова держава».
 
Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, Глибоцька районна виборча комісія (РВК) ще не реєструвала кандидатів, подань не отримувала (рахунок планують відкрити 28 вересня). Так само нікого не зареєструвала і Новоселиька РВК. На посаду Новоселицького міського голови теж поки немає претендентів. У Глибоцькій селищній виборчої комісії відмовилися надати інформацію про кандидатів.
Більше кандидатської активності ОПОРА спостерігає на Хотинщині. Там на міського голову вже подали документи два кандидати-самовисуванці: Володимир Стратийчук та Дмитро Кийов. Водночас ні в міську, ні в районну ради документів на реєстрації кандидатів у депутати не надходили.
 
У Заставні на міського голову вже три претенденти-самовисуванці: Василь Радиш, Віктор Вікірюк, Степан Ковалюк. Так само відсутні подання на кандидатів у депутати до міської та районної рад.
 
За посаду кельменецького селищного голови вже зголосилися поборотися п’ятеро самовисуванців: Роман Дворський, Олег Ілаш, Володимир Рингач, Едуард Секрета, Сергій Буняк. Усі вони зареєстровані. Також уже подалися і зареєстровані 20 кандидатів-самовисуванців у депутати. У районну раду охочих балотуватися поки не зареєстровано.
 
У Сокирянах кандидатом на міського голову зголосився Анатолій Бідик. Він ще не зареєстрований, бо є неточності в документах. Кандидатів у депутати до міської та районної рад поки немає.
 
На крісло мера Новодністровська вже претендують четверо кандидатів: Юрій Ротар від «АВТО-МАЙДАНУ» та три самовисуванці: чинний мер Володимир Мельник, Іван Осипов та Валерій Пахомов. Двоє з них уже зареєстровані. До міськради подали документи 22 кандидати від партії «АВТО-Майдан» з Петряшиним на чолі списку.
 
Вижницька, Кіцманська РВК тільки 25 вересня відкрили рахунок для грошової застави і ще жодного подання не зафіксовано. Вижницька міська виборча комісія ще досі не має рахунку. Технічні складнощі виникли з відкриттям рахунку й у Кіцманській міській виборчій комісії.
 
Через відсутність рахунку в Сторожинецькій районній виборчій комісії не змогли подати подання на реєстрацію своїх кандидатів представники місцевих організацій від Аграрної партії, Громадянської позиції та Радикальної партії. Наразі рахунок відкритий.
Також 28 вересня був створений рахунок у Сторожинецькій міській виборчій комісії, і тут не зафіксовано жодного подання від кандидатів.
 
Путильська районна виборча комісія 29 вересня матиме рахунок. У той час до Путильської селищної виборчої комісії вже подав документи кандидат на селищного голову чинний голова Іван Повідаш. Комісія його зареєструвала, а іншого претендента відправили дозбирати необхідні документи. Також у селищну раду зареєстровано 11 кандидатів-самовисуванців.
Наразі відповідно до календарного плану відбувається процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голів, проведення виборчих конференцій політичних партій для висунення кандидатів.
 
До 30 вересня триватиме подання до територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голів.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: oporacv.org

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж