Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях зустрічати захисників зі Сходу не прийшов ніхто з чиновників

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: facebook
Учора дододому повернулися бійці, котрі рік захищали Україну від ворога

Учора до Чернівців повернулися демобілізовані бійці АТО. Вони рік захищали Україну від ворога на гарячому Сході. Захисники найбільше раділи тому, що нарешті опинилися на мирній землі, проте їх приїзд не став знаковим для чиновників - бійців ніхто не зустрів на території колишнього 300-го полку.
 
Про це у facebook написала чернівецька активістка Галина Єреміца.
 
"Я в шоці!До Чернівців з війни на демобілізацію повернулися троє ГЕРОЇВ - бійців 80-ї аеромобільної бригади. Вони рік захищали Україну від ворога на гарячому Сході. Чернівчанин Андрій, дніпропетровець Анатолій та львів'янин Степан прибули до колишнього 300-го полку".
 
- Їх ніхто не зустрічав... Ніхто!!! Хлопці розповіли, що це їх не ображає, але мені хотілося провалитися скрізь землю! Мені соромно, що приїзд ГЕРОЇВ з війни став не вартим нашої уваги... Хлопці ж найбільше радіють тому, що нарешті опинилися на мирній землі. Низький уклін Вам наші ГЕРОЇ за те, що захищали нас від ворога!" - ідеться у тексті.
Активісти у facebook пишуть, що у чиновників зараз немає часу на такі зустрічі, адже місцева влада зайнята важливішим - там готуються до приїзду Яценюка.
Також чернівчани кажуть, захисників, котрі прижджають додому, уже давно не зустрічають так, як хотілося б. 
Зокрема, Микола Гуцкан прокоментув: "Коли ми приїхали поранені в госпіталь в Чернівці, нас зустріли лише випадкові люди які були на зупинці. Жінки заплакали і подякували нам..."
 
У Чернівцях зустрічати захисників зі Сходу не прийшов ніхто з чиновників
У Чернівцях зустрічати захисників зі Сходу не прийшов ніхто з чиновників


скачать dle 10.5фильмы бесплатно