Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Оксана Драчковська представить чернівчанам "Зілля"

Фото: Оксани Драчковської
Письменниця та журналістка запрошує усіх охочих на презентацію нової книги
У вівторок, 6 жовтня, чернівчанам презентують нову книгу письменниці та журналістки Оксани Драчковської під назвою "Зілля". Роман письменниця уже представила на Міжнародному форумі видавців у Львові.
 
Захід відбудеться у Чернівецькій муніципальній бібліотеці імені Анатолія Добрянського. Початок презентації о 16.00.
Роман Оксани Драчковської «Зілля» приємно потішить шанувальників вишуканого і водночас легкого, динамічного письма, в якому прочитуються елементи кінематографічного стилю, зокрема арт-гаусу.

 
Хто головний персонаж роману? Очевидно, що цей вибір залишається за читачем. Усі особисті історії, показані авторкою, рівноцінні і взаємопов’язані. Та у центрі – жіноча доля і боротьба за просте жіноче щастя, навіть виборювання його як привілею. Розумінню мотиваційно-вчинкових площин роману сприяє його виразна інтертекстуальніть.
Різні варіанти жіночих доль непомітно і органічно вростають в оповідь, захоплюючи читача у простір смислової реальності. А розв’язка приводить до висновку, що жінка – це результат інтенсивних внутрішніх перетворень, подібних до тих, що відбуваються в лялечці. Хто вийде із лялечки – завжди загадка. Ким стане принцеса, пройшовши ініціацію, – Гліндою чи Ельфабою?..

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж