Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Віктор Мглинець: «Буковина» зіграла гідно»

Фото: Дмитро Семчук

Чернівчани перемогли лідера 

Головний тренер ФСК «Буковина» Віктор Мглинець прокоментував перемогу своїх підопічних у матчі з лідером першості України – «Колосом» із Ковалівки.

- Яким буде Ваш коментар матчу «Буковина» - «Колос» ?

- Вважаю, що гра вдалася. В останніх трьох матчах ми поступово створюємо той малюнок гри, який нам потрібен.  У наших діях вже проглядаються тенденції комбінаційної гри. Ми завершили перше коло. Команда зіграла гідно. Результат за грою. Мене радує те, що хлопці витримали темп. Хоча команда «Колос» дуже пристойного рівня. У першому таймі тривалий час доводилося грати без м’яча. Хлопці витримали, а десь на 75 хвилині гри у наших футболістів відкрилося друге дихання. Ми могли перемогти з більшим рахунком.

Добре, що ми серйозно не відстаємо від лідируючої групи. Будемо боротися далі. Гадаю, що ми рухаємося у правильному напрямку. Сподіваюся на покращення гри та вирішення нашого завдання.

- З яких причин не виходить на поле півзахисник Антон Батрак ?

- Гадаю, що це запитання треба поставити Батраку. Я, як будь-який тренер, не ворог собі. На поле виходить той, хто сильніший. На сьогоднішній день у нас є інші погляди, однак це не каже про те, що хтось поставив хрест на Антоні. Він – кращий бомбардир команди. Я не сумніваюся у тому, що у потрібний момент Антон вийде на поле та допоможе «Буковині».  А ось Андрія Королянчука, Олега Добровольського та Дмитра Ляха не було у заявці на гру. Ці футболісти представляють команду Чернівецького національного університету на всеукраїнському рівні.

- Чому проти «Колоса» не грав нападник Василь Палагнюк ?

 

- У Палагнюка проблеми з коліном і голеностопом. Сподіваємося на те, що він незабаром повернеться у команду. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж