Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На виборчу кампанію відведено надто мало часу, – Бостан

Голова міської ТВК каже, що виборці не встигли познайомитися з усіма кандидатами У Чернівцях триває підготовка до виборів. Наразі на дільниці довозять урни та встановлюють виборчі кабіни, розповідає голова чернівецької міської виборчої комісії Сергій Бостан.
Він також зауважив – в організації виборчого процесу виникають певні труднощі, перш за все через стислі терміни, відведені на виборчу кампанію.

– Складно кандидатам, бо у них не має часу, аби переконати виборців у тому, що вони достойні їхньої підтримки, так само мало часу для виборчих комісій, щоби організувати увесь процес, – каже Сергій Бостан. – Організація виборів не на достатньому рівні, є багато проблем, з якими доводиться стикатися кожного дня, перш за все це стосується матеріально-технічного забезпечення.
У Чернівцях працюватиме 114 виборчих дільниць

На думку пана Бостана, негативним є і той факт, що закон приймали напередодні виборчої кампанії, учасники виборчого процесу не встигли до кінця розібратися із новою системою виборів. Виборці не познайомилися із тими, хто балотується по їхньому округу, було мало часу, мало інформації, тож фактично більшість виборців побачать своїх кандидатів у бюлетенях.

У Чернівцях виборці матимуть 3 бюлетеня – відрізнятимуться вони за кольором та за розміром. Так, міського голову обиратимуть за бюлетенем світло-рожевого кольору, депутатів міської ради – світло-жовтого і обласної ради – світло-блакитного
 
 
 

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж