Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Політичну партію на Буковині звинувачують у використанні адмінресурсу

Фото: pik.cn.ua
Мова йде про Аграрну партію, яку очолює заступник Фищука У Сокирянському районі лідери районних осередків «Солідарності», ВО «Батьківщина», «Громадянської позиції», УДАРу та «Сили людей» звинувачують Аграрну партію у використанні адмінресурсу. Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, це сталося після того, як з електронної скриньки з райдержадміністрації на скриньки сільських та міської рад надійшло прохання особисто занести заповнені документи на представників дільничних виборчих комісій від Аграрної партії.

Представники політичних партій звернулися до районної прокуратури та міліції з проханням відреагувати на вказаний факт. У заяві йдеться, що  1 жовтня з електронної скриньки Управління агропромислового розвитку Сокирянської РДА на електронні скриньки сільських та міської рад надійшло повідомлення з проханням особисто занести заповнені документи на представників дільничних виборчих комісій від Аграрної партії.
 
Політичну партію на Буковині звинувачують у використанні адмінресурсу 

За словам скаржників, лист було розіслано за вказівкою начальника управління агропромислового розвитку Сокирянської РДА, голови районної партійної організації Аграрної партії Івана Варчука. Посадовець також балотується до Сокирянської районної ради від Аграрної партії.

У заяві політиків до правоохоронців йдеться, що вказаний випадок є використанням адмінресурсу та карається відповідно до ст. 157 Кримінального кодексу України, і вони просять «відкрити кримінальне провадження за фактом зловживання владою та порушення виборчого законодавства посадовою особою».
 
Як повідомив у коментарі ОПОРІ Іван Варчук, він наразі перебуває у відпустці та жодних таких розпоряджень не давав. За його словами, це провокація, і він сам зацікавлений у розслідуванні.

Голова Чернівецького обласного осередку Аграрної партії України Василь Козак (він також є головою Сокирянської районної ради) розповів спостерігачеві ОПОРИ, що не є проблемою будь-кому зайти до приймальні та розіслати електронною поштою будь-що.

- На відміну від інших партій, я ні на кого не скаржуся… Це брехня! І такої брехні буде багато, бо ми заважаємо Кулішеві, який дав команду все це підтасовувати та робити, - заявив Василь Козак.

Спостерігач ОПОРИ побував у одному з сіл Сокирянського району та пересвідчився, що такий лист від управління агропромислового розвитку дійсно надходив на електронну скриньку сільради. Коментар у службової особи, яка безпосередньо розсилала повідомлення, нам взяти не вдалося.

За словами представників згаданих партій, вони готують судовий позов проти Аграрної партії за використання адмінресурсу у виборчій кампанії.
 
Політичну партію на Буковині звинувачують у використанні адмінресурсу

Нагадаємо, список Аграрної партії до Чернівецької обласної ради очолив заступник голови Чернівецької ОДА Віталій Усик.

Відповідно до п.2 ст. 60 закону України «Про місцеві вибори», кандидатам, які займають посади в органах державної влади, органах влади Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування, у військових частинах (формуваннях), на державних, комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях (у тому числі за сумісництвом), забороняється залучати для передвиборчої агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборчої агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв’язку, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборчої агітації.
 
З 22 вересня розпочала роботу гаряча лінія Чернівецького представництва Громадянської мережі «ОПОРА». Відповідно всі охочі можуть зателефонувати за номером 099 010 6551 і отримати консультацію щодо виборчого процесу або ж повідомити про порушення.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: ОПОРА

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж