Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У фестивалі "Золоті оплески Буковини" візьмуть участь чотири національні театри

Загалом на десятий фестиваль до Чернівців завітають десять театрів-гостей З  23 жовтня по 2 листопада у чернівецькому муздрамтеатрі відбуватиметься головна театральна подія року – Фестиваль комедії «ЗОЛОТІ ОПЛЕСКИ БУКОВИНИ».
Фестиваль заснований у 2003 році з ініціативи театру, відбувається щороку восени, винятком стали 2008 рік (рік повені) та 2014 рік, коли проведення фестивалю було скасовано. Метою фестивалю є популяризація театрального мистецтва на Буковині та показ кращих комедійних постановок театрів з України та близького зарубіжжя. За час існування у фестивалі взяли участь близько 30-ти різних театральних колективів, було показано 80 вистав, його відвідали десятки тисяч глядачів.

 
Десятий фестиваль – і десять театрів-гостей завітають до Чернівців. Це будуть театри з Івано-Франківська, Коломиї, Тернополя, Вінниці, Чернігова, а також Ботошанський театр з Румунії.
 
Вперше у "Золотих оплесках" візьмуть участь одразу чотири національні театри – три столичні (театр оперети, театр імені Івана Франка та театр імені Лесі Українки (вперше на фестивалі), а також один з улюблених театрів чернівчан – театр імені Марії Заньковецької зі Львова.
Театри представлять як українську і зарубіжну класику, так і твори сучасних драматургів. Чернівецький театр пропонує ліричну комедію «Тустеп і різний «мотлох»» Р.Байєра за участю майстрів сцени – нар.арт. України Тамари Кільчицької та засл. арт. Богдана Братка.
Протягом одинадцяти днів журі фестивалю визначатиме переможців у одинадцяти номінаціях. Крім традиційного журі, цього року з’явиться і альтернативне журі, яке також обиратиме своїх фаворитів. Спеціальна номінація буде також від літературного конкурсу «Коронація слова», з яким театр давно співпрацює. У рамках фестивалю Національна спілка письменників України нагороджуватиме лауреатів конкурсу сучасної української комедії «Золоті оплески». 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж