Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині створять електронний облік деревини


Фото: green-dom.info
Автоматизацію бухгалтерського обліку вже розпочали десять підприємств облуправління
Електронний облік деревини стане обов’язковим для усіх лісокористувачів Чернівецької області.

Раніше системою електронного облікування користувалися шість лісгоспів Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства. А зараз до неї мають долучитися усі державні спеціалізовані лісогосподарські підприємства агропромислового комплексу, яких на Буковині є дев’ять.
 
Про це, а також про синхронізацію електронного обліку з бухгалтерською програмою 1с, йшлося на нараді з керівниками підпорядкованих облуправлінню підприємств та працівниками Чернівецького ОУЛМГ.

- Такий крок дозволить проконтролювати заготівлю і реалізацію кожного кубометра деревини в області, - зазначає перший заступник начальника Чернівецького ОУЛМГ Роман Череватий. – Автоматизація обліку необхідна для оперативного отримання точної і достовірної інформації про виробничу діяльність, з метою прийняття управлінських рішень,  а також подання електронної звітності.
 
Електронний облік допоможе скоротити паперовий документообіг.

Автоматизацію бухгалтерського обліку розпочали десять підприємств облуправління. Три лісгоспи уже оптимізували його з системою електронного обліку деревини. Ще чотири підприємства розпочали впровадження таких заходів.

Робота семи спеціалізованих лісгоспів та лісництв АПК у напрямі автоматизації бухгалтерського обліку та впровадження електронного обліку деревини визнана незадовільною. Керівникам цих підприємств оголошено догани. Головний лісничий облуправління Роман Череватий поставив завдання перед ними невідкладно усунути недоліки у роботі та забезпечити впровадження облікування на підприємствах.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства