Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчани обговорюють доцільність і формат проведення фестивалю Маланок-2016

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: facebook
Долучитися до обговорення може кожен охочий 

Одне із наймасовіших заходів Західної України – Фестиваль Маланок в Чернівцях (Маланка-фест) потребує завчасної й ретельної підготовки. Саме тому, вже зараз організатори фестивалю роздумують над форматом проведення свята.
 
Так, голова громадської організації «Палітра Буковини», організатор Маланка-фест Оксана Лелюк у фейсбук запрошує до активного обговорення того, яким має бути свято.
 
"Друзі! Як відомо, в 2015 році я, як голова громадської організації «Палітра Буковини», відмовилася від організації та проведення Фестивалю Маланок в Чернівцях, через зрозумілі обставини.
(Нагадаємо, торік в останній момент відмінили проведення традиційного і улюбленого свята буковинців - фестивалю Маланок. Як тоді пояснили у міській раді, захід скасували через імовірну загрозу терактів, - ред).
 
Зараз розмірковую щодо доцільності, формату проведення Фестивалю Маланок (Маланка-фест, malankafest.com.ua) 15 січня 2016 року. Фестиваль такого масштабу потребує завчасної підготовки, великих зусиль та підтримки громади, саме тому у відкритій спільності (Палітра Буковини. Туризм, культура, екологія) я розпочала обговорення цього заходу
Мені цікава думка громади щодо доцільності та формату проведення 15 січня 2016 року Фестивалю Маланок в Чернівцях, тому запрошую до обговорення", - написала вона.
 
Чернівчани у соцмережі пишуть, що фестиваль Маланок потрібен, бо це візитівка міста.
 
"Фестиваль маланок один із тих заходів, що створюють туристичний імідж міста і області. Він унікальний. А то у нас і Львівські пляцки є, і італійська піцца, і американські гамбургери, а от Буковинських гостинців?", - коментують користувачі.
 
Чернівчани обговорюють доцільність і формат проведення фестивалю Маланок-2016


скачать dle 10.5фильмы бесплатно