Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях 114 дільниць повторно готують до другого туру виборів за міського голову

Фото: promin.cv.ua
Міська виборча комісія призначила його на 15 листопада 114 дільниць у Чернівцях повторно готують до другого туру виборів за міського голову. Нагадаємо, міська виборча комісія призначила його на 15 листопада. Нині тут чекають на подання своїх представників у комісіях від обох кандидатів.

- Оголосили про повторне голосування, в якому будуть брати участь відповідно два кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів – це Олексій Каспрук та Віталій Михайлішин,- каже голова Чернівецької міської виборчої комісії Сергій Бостан.
 
Таким чином, з 31 жовтня розпочалась офіційна передвиборча кампанія цих двох кандидатів, зараз чекаємо подання від кандидатів до складу дільничих виборчих комісій. У залежності від того – мала, велика чи середня дільниця – там 12,16,16 членів ДВК, там від двох кандидатів навпіл ідуть подання.
 
У МВК кажуть: організувати виборчий процес у першому турі було непросто, через самих кандидатів в депутати. Які, мовляв, замінювали членів ДВК навіть у переддень голосування. Все ж вибори вдалось провести належно.
 
Нагадаємо, Чернівецька міська та обласна комісії вже оприлюднили результати виборів до місцевих рад.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: acc.cv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж