Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях проведуть Фестиваль кулінарного мистецтва

Фото: promin.cv.ua
3 грудня містян запрошують на "Буковинську гостинність”
Департамент економіки міської ради запрошує суб’єктів господарювання ресторанного бізнесу, кухарів, кондитерів, студентів та учнів профільних навчальних закладів  з кулінарного і кондитерського мистецтва до співпраці та участі в ХІV Фестивалі з кулінарного мистецтва «Буковинська гостинність – 2015».
 
Фестиваль відбудеться 3 грудня 2015 року в дворику чернівецької Ратуші та на базі ресторану «Варанці» за адресою: м.Чернівці,  Центральна площа, 1 (початок об 11 год. вхід з вул. Івана Франка).
 
Мета Фестивалю - популяризація  та розвиток кулінарного і кондитерського мистецтва, ознайомлення з досягненнями фахівців у галузі ресторанного бізнесу, підвищення професійної майстерності кухарів та кондитерів, підвищення культури обслуговування населення, привертання уваги до сфери організованого харчування в місті.
 
Фестиваль поєднає виставку-ярмарок різноманітних кулінарних та кондитерських шедеврів від найкращих закладів ресторанного бізнесу, кондитерських цехів, також майстер класи та конкурси кухарів, кондитерів,  майстрів карвінгу серед юніорів. Детальну інформацію про умови участі та порядок проведення Фестивалю можна отримати в департаменті економіки міської ради (м.Чернівці, вул. О.Кобилянської, 3,  каб. № 4, 9  тел. (0372) 52-64-25, 55-36-67). Запрошуємо чернівчан та гостей міста відвідати ХІV Фестивалі з кулінарного мистецтва «Буковинська гостинність – 2015» (вхід вільний).
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж