Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Фестиваль Маланок-2016 у Чернівцях таки відбудеться


Організатори фесту переконуватимуть депутатів в необхідності виділення коштів на Фест

Як повідомляв promin.cv.ua, ще у листопаді організатори Фестивалю Маланок у Чернівцях роздумували про доцільність проведення свята.
Голова громадської організації «Палітра Буковини», організатор Маланка-фест Оксана Лелюк у facebook повідомила, що Фестивалю Маланок-2016 у Чернівцях - бути.
 
"Після певних вагань та роздумів, ми все ж приймаємо рішення Фестиваль Маланок 15 січня 2016 року організовувати. Вивчивши думку громади, працівників туристичної галузі, представників владних структур, продовжуємо розпочату роботу з підготовки до проведення Фестивалю. В середу відбудеться день депутата Чернівецької міської ради, на якому я, як голова туристичної громадської організації «Палітра Буковини», спробую переконати депутатів в необхідності виділення коштів на Фестиваль, який вже є візитною карткою Чернівців та Буковини. 
 
Приємно, що вже за місяць до Фестивалю мені телефонують туроператори з інших регіонів про бажання привести туристичні групи до Чернівців на свято Маланки. Не менш приємно, те, що окремі учасники Фестивалю Маланок попередніх років висловлюють підтримку та бажання прийняти участь в заході за будь-якого розкладу. 
За таких обставин, очевидно, я маю докласти максимум зусиль, щоб захід, який полюбився буковинцям та гостям нашого краю, все ж відбувся", - ідеться у тексті.скачать dle 10.5фильмы бесплатно