Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Рік Мавпи краще зустрічати в галасливій і веселій компанії

Насправді Мавпа вступить у свої права не 1 січня, а набагато пізніше — 8 лютого Східний календар диктує особливі вимоги, пов’язані з тим, як зустрічати та святкувати Новий рік 2016. Щоб догодити тварині, яке буде покровителем наступних дванадцяти місяців, потрібно правильно святкувати. Як відомо, 2016 рік буде роком вогняної Мавпи, і це слід враховувати при підготовці до святкування.

Насправді Мавпа вступить у свої права не 1 січня, а набагато пізніше — 8 лютого, проте вже 31 грудня ми намагаємося догодити господині 2016 року. 
 
Якщо порівнювати Новий рік з попереднім, роком вівці, то 2016-й буде значно динамічніший: Мавпа — активна і непередбачувана тварина, тому вірогідні різні потрясіння і несподівані події. Не варто розслаблятися, адже в прийдешньому році за свої цілі і бажання доведеться боротися, проте це привід добре повеселитися і відпочити в новорічну ніч.
 
Рік Мавпи чернівчанам радять зустрічати в галасливій і веселій компанії. Темпераментна і непередбачувана Мавпа не проти пожартувати і розважитися. Якщо рік Кози радили зустрічати тихо і спокійно в сімейному колі, то рік вогняної Мавпи слід зустрічати яскраво і голосно. Ви можете сміливо вирушати на дискотеку, в ресторан, нічний клуб або будь-яке інше місце, де веселощі битимуть через край. Оскільки мавпа — ця непосидюча, активна і весела тварина, підбирайте розваги в цьому ж дусі. Обов’язкові танці, конкурси, розіграші, повідомляє korporativus.com.
 
Під час зустрічі Нового року, як правило, близькі люди збираються за святковим столом. Починаючи новорічне застілля, прийнято спочатку «проводити» рік, що минає, тобто згадати, що в ньому сталося важливого. У ці миті варто перелічити найприємніші події, що сталися в році, що минає, і подякувати Козі за всі хороші моменти.
У перші секунди Нового року налаштуйтеся на позитивне ставлення до оточення, попросіть Мавпу послати вам добро і радість. Забудьте про агресію, даруйте людям навколо вас любов.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж