Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях 360 майбутніх патрульних поліцейських розпочали навчання

Фото: cv.npu.gov.ua
Процес вивчення дисциплін триватиме два місяці
Навчання у майбутніх поліцейських розпочалося 15 січня на базі тренінгового центру при Головному управлінні Національної поліції в Чернівецькій області. Заняття проводитимуться щоденно, впродовж 8-ми тижнів. За цей час слухачі мають вивчити весь спектр дисциплін, які необхідні у поліцейські роботі.
 
Загалом до навчання приступили 360 майбутніх патрульних поліцейських, з них 30% дівчата. Після навчання поліцейські складуть присягу та приступлять до виконання своїх професійних обов’язків по забезпеченню публічної безпеки в Чернівцях.

- Програма підготовки патрульних поліцейських досить складна, - розповідає начальник тренігового центру при ГУНП в Чернівецькій області Юрій Зінченко. - Для процесу навчання ми підготували аудиторії, обладнали їх відповідною сучасною комп’ютерною технікою, спеціальними засобами.
 
Навчати поліцейських будуть кваліфіковані викладачі. Вони всі мають відповідну освіту, практичний досвід роботи. Тож майбутнім поліцейським є в кого переймати знання. Зокрема, процес навчання включатиме вогневу і тактичну підготовки, вміння керувати службовим транспортом, затримувати злочинців. Вивчатимуть також правила дорожнього руху, можливість і законність затримання правопорушників у громадських місцях тощо.

Тренери, які навчають основних дисциплін поліцейських, пройшли складний конкурс та додаткові тренінги з методики викладання. Це висококваліфіковані фахівці та спеціалісти у своїй галузі. Основним мотиватором для них є участь у процесі реформування правоохоронної системи України через призму передачі досвіду, вмінь, знань та навичок. 
 
Викладач політології та державного управління Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Олексій Колесніков розповів, що патрульних поліцейських навчатиме двох предметів права людини і верховенство права, конституціоналізм та толерантність і недискримінація у роботі поліцейських.

- Моє бажання навчати поліцейських продиктоване тим, що власне сама реформа на даному етапі є однією із ключових для України, суспільства. Сподіваюся, що можу бути корисним, маю певні знання, досвід, який можу донести слухачам, для того щоб змінити якість роботи поліції, і в майбутньому – правоохоронних органів України.
Що стосується викладання предмету толерантності та недискримінації, то тут у поліцейських потрібно сформувати толерантне ставлення до будь-яких проявів інакшості, адже вони працюють з людьми, тож так чи інакше з ними будуть стикатися, – зазначив Олексій Колесніков. 
 
 
Слухачі у свою чергу діляться позитивними враженнями від перших занять.
 
Розповідають, незважаючи на всі складності проходження етапів відбору, вони задоволені, що є одними із перших, хто бере активну участь в реформі правоохоронної системи та запевняють, що зроблять все, аби та довіра до нинішньої поліції, яка є сьогодні, лише зростала.

- Конкурс, який я пройшов, був складним більше психологічно, розповідає майбутній патрульний поліцейський Микола Якимик. – Багато кандидатів, і ти розумієш, що на одне місце претендує 12 чоловік, ти один із них. Я вірив у свої сили до останнього. Коли до мене подзвонили,  одразу повідомив своїх батьків, дружину. Рідні та друзі за мене були дуже раді і ця підтримка для мене важлива. Я за фахом юрист, моя мрія працювати у правоохоронних органах. Зараз Національна поліція має високий рівень довіри населення, і мені своїми діями хотілося б допомогти його утримати, а то й підвищити, відповідно знизити рівень злочинності, правопорушень і покращити життя всіх громадян.

 
Майбутній поліцейський Мар’яна Непийвода, зізнається, що дуже хвилювалася та, коли пройшла перший етап відбору, з’явився стимул пройти всі випробування. Зі слів дівчини, вона впевнилася, що на правильному шляху і прагне якісних змін у країні.

- Після закінчення економічного факультету, планувала стати викладачкою, але навчаючись одночасно на юридичному факультеті, зрозуміла, що професія юриста мені більш до душі. Я дізналася, що проходить набір на службу в поліцію, вирішила подати анкету. Конкурс великий і відбір пройшли сильні особистості, які хочуть розвиватися і прагнуть змінити нашу країну на краще. Обсяг матеріалу для навчання великий, але і при великому бажанні, разом з тренерами, впевнена зможемо вивчити та досягти гарного результату. Отримані знання у майбутньому допоможуть стати хорошими поліцейськими, – переконана слухачка.У Чернівцях 360 майбутніх патрульних поліцейських розпочали навчання
У Чернівцях 360 майбутніх патрульних поліцейських розпочали навчання
У Чернівцях 360 майбутніх патрульних поліцейських розпочали навчання
У Чернівцях 360 майбутніх патрульних поліцейських розпочали навчання
У Чернівцях 360 майбутніх патрульних поліцейських розпочали навчання
                        скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж