Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Через потепління на річках Буковини розпочався льодохід

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Рятувальники запевняють, що небезпеки немає

Через потепління на Дністрі - льодохід, на річці утворилися чудернацькі нагромадження із льодових брил. Рятувальники повідомили про підняття рівня води, але запевнили, що небезпеки немає.
 
- На сьогоднішній день навіть при піднятті рівня води в наших річках – це Прут, Сірет та Дністер на півтора-два метри, жодної небезпеки це не становитиме, бо на цих річках є запас підняття води більше, ніж на три метри. Постійно відбувається моніторинг ситуації з підняттям рівня води. У разі потреби рятувальники готові надати необхідну допомогу, - сказав речник управління ДСНС у Чернівецькій області Сергій Бабчук, - передає ТСН.
 
За словами рятувальників Хотинщини, наразі зберігається загроза формування й утворення нетривалих заторів льоду з можливим різким підйомом рівня води.
 – Очікуване підняття рівня води в Дністрі у зв‘язку з льодоходом небезпеки не становить, адже річка торік сильно обміліла, – кажуть рятувальники Хотинщини. Нині цей рівень на понад два метри нижчий, аніж зазвичай. Тож підстав для занепокоєння немає. Через потепління на річках Буковини розпочався льодохід
Через потепління на річках Буковини розпочався льодохід

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: hotvisti.com.ua