Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Колектив лялькового театру виступив проти свого директора


Актори не захотіли грати виставу перед приватною особою
Головний режисер Чернівецького академічного обласного театру ляльок Іван Бутняк ініціював звернення, у якому творчий колектив установи засудив дії директора.
Річ у тому, що адміністрація театру без узгодження з акторами вирішили 31 січня показати лялькову виставу приватній особі, яка святкуватиме День народження своєї дитини в розважальному центрі для дітей.
 
Цим, на думку головного режисера, дирекція порушує засади роботи творчого колективу та театру в цілому. На зауваження ініціатора заяви стосовно того, що театр є державною, а не приватною установою, і цей захід є незаконним та матиме негативний вплив на репутацію театру, адміністрація не відреагувала. Мало того, керівництво примушує виконувати цю вказівку, попри усну відмову режисера та акторів театру.

Організатором цього заходу є голова профспілки театру, заступник директора з організації глядача, Василь Чайка. Тому профспілка театру також не реагує на скарги творчого колективу, - ідеться у заяві.

- Повідомляю Вас, що я, як художній керівник театру, не згідний з такими діями адміністрації театру, та вважаю, що професійний державний театр не повинен обслуговувати дітей із заможних родин в індивідуальному порядку, - заявив головний режисер Іван Бутняк.

28 січня о 14.00 у приміщенні театру ляльок відбудуться загальні збори колективу щодо виконання службових обов’язків працівників театру ляльок.

- Просимо журналістів бути присутніми на зборах колективу театру ляльок і донести до відома громадськості про виникнення такої проблеми і ходу її вирішення, - написано в заяві.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно