Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

12 мешканців області померли через ускладнення від грипу


Фото: nezhatin.com.ua
У 8-ми районах захворюваність залишалась на високому рівні Як повідомила начальник Головного управління Держсанепідслужби в Чернівецькій області, Головний державний санітарний лікар Чернівецької області Наталія Гопко, за підсумками попереднього тижня, захворюваність на ГРВІ в області знизилась на 34,1%, епідпоріг в області загалом не перевищувався. Кількість буковинців, які зверталися за медичною допомогою, зменшувалась впродовж всього тижня. Захворюваність була нижчою на 4,4% за епідемічний поріг в області. Не перевищено епідпоріг по місту Чернівці, по Хотинському і Кіцманському районах.
 
У 8-ми районах захворюваність залишалась на високому рівні, зокрема, в Сокирянському, Вижницькому районах – вище порогу у 2,6 разів.
 
«На сьогодні на більшості адміністративних територій прийнято рішення про відновлення навчального процесу. Водночас, у зв’язку з високою кількістю хворих призупиненим залишається навчальний процес у 13 закладах освіти Сторожинецького району, 1 дошкільному навчальному закладі та 7 загальноосвітніх навчальних закладах Хотинського району та 6 ЗНЗ Новоселицького району», - зауважила медик.
 
Загалом від початку епідсезону в області перехворіло понад 72 тис. мешканців (8% від населення краю). Наразі, за даними вірусологічного моніторингу, зафіксовано 12 лабораторних випадків смертей серед буковинців, що є наслідками перенесеного грипу, зумовленого штамом A(H1N1).Циркуляція інших штамів на території Буковини наразі не підтверджується.
 
Наталія Гопко відзначила, що внаслідок запровадження обмежувальних заходів в області вдалось утримати епідеміологічну ситуацію під контролем та констатувати зниження рівня захворюваності на ГРВІ та грип.
 
Вона акцентувала, що обмежувальні заходи повинні тривати й надалі, зокрема, необхідно слідкувати за недопущенням хворих діток та персоналу до навчальних закладів. Також повинен продовжуватись дезінфекційний режим в громадському транспорті.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно