Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковина наближається до епідемії

Фото: bukmed.cv.ua
Наталя Гопко розповіла, що ситуація в області є складною  Рівень захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції у Чернівецькій області стрімко зростає. Як повідомила головний державний санітарний лікар області Наталя Гопко, до кінця тижня Буковина може наблизитися до епідемії.
 
– За результатами щоденного моніторингу можна прогнозувати перевищення епідемічних порогів у області, – заявила пані Гопко. – Наразі тільки у Герцаївському, Путильському, Хотинському районах і у Чернівцях захворюваність є нижчою епідемічних показників, але до кінця тижня ситуація може змінюватися.
 
Нині карантин не запроваджено лише у Вижницькому та Путильському районах.
Головний санітарний лікар також розповіла – ситуація є складною, оскільки у великої кількості людей захворювання протікає у важкій формі. Частково і через те, що хворі пізно звертаються за медичною допомогою.
 
Нагадаємо, за 18.01.2016, згідно даних Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби у Чернівецькій області, захворіло 2260 осіб на  грипоподібні захворювання, ГРВІ та пневмонії, в тому числі 1421 дитини.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно