Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Буковині створять окремий гірсько-штурмовий батальйон

Фото: promin.cv.ua
Він нараховуватиме 150 осіб Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук розповів про участь у Раді регіонального розвитку, яка відбулась минулого тижня під головуванням Президента України Петра Порошенка.
За його словами, на нараді із Президентом України обговорили процес детінізації економічних процесів України та питання щодо сприяння комплектуванню Збройних Сил України особовим складом на контрактній основі.
 
Так, Олександр Фишук каже, питання розвитку української армії та військової сфери має стратегічний характер.
 
Зокрема, голова ОДА поінформував про рішення щодо створення на Буковині окремого гірсько-штурмового батальйону, який нараховуватиме 150 осіб.
 
Спільною директивою Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України року визначено місце її дислокації на фондах військового містечка №3 м. Чернівці (вул. М. Олімпіади, 6), військової частини польова пошта В2235 (8-йокремий мотопіхотний батальйон).
 
Наразі 8-й окремий мотопіхотний батальйон входить до складу 10-ї  окремої гірсько-штурмової бригади,  місце дислокації якої є м. Коломия Івано-Франківської області.
 
Також Фищук повідомив, що Урядом України прийнято рішення про значне збільшення грошового забезпечення військовослужбовців за контрактом – з 01 січня 2016 року для громадян, які проходять службу на солдатських, сержантських та старшинських посадах воно складає від 7 000 до 12 000 грн., для офіцерів - від 10 000 грн. Разом із високим грошовим забезпеченням, військові, які служитимуть на контрактній основі у лавах ЗСУ, будуть забезпечені повним комплексом соціальних пільг та гарантій, яких немає у жодній силовій структурі.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: bukoda.gov.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж