Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях для дітей з ураженнями нервової системи побудують басейн

У Чернівецькому центрі реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи відкриють новий корпус
Як інформує головний лікар Чернівецького обласного центру медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи Антон Казанський, цього року у закладі планують відкрити новий триповерховий корпус. Його будівництво розпочалося ще 2010 року, та через брак коштів робота просувалося мляво. Завдяки допомозі з боку керівництва обласної влади та Департаменту ОЗ торік у будівництві стався справжній прорив. Корпус добудували, перекрили, провели зовнішні й внутрішні оздоблювальні роботи. Зараз у ньому триває монтаж системи водо- й теплопостачання, на черзі – монтаж обладнання.

- Торік виконали величезний обсяг робіт, адже, крім іншого, довелося вносити суттєві корективи у проект. Бо, як з’ясувалося, дверні отвори не розрахували на дітей-візочників, не було пандусів необхідного нахилу, а галерею, що має з’єднувати новий корпус зі старим, спроектували лише на один поверх, - пояснює лікар. - За відсутності ліфта, це могло створити величезні незручності, змусивши особливих пацієнтів спочатку спускатися на перший поверх, а потім знову підніматися на другий, але вже в іншому корпусі.
 
Ще гіршою була ситуація з майбутнім басейном. Це мала бути велика і глибока бетонована яма, залита водою. Після внесення корективів, басейн матиме різну глибину для різних вікових груп дітей, у ньому будуть гідро- і повітряний масаж, зовнішні та підводні пандуси, спеціальні пристрої, щоб спустити у воду та підняти з басейну малорухомих дітей старшого віку. Особливу увагу приділили системі очищення й нагрівання води тощо. Тож сподіваємося, що басейн буде не лише зручним для пацієнтів і персоналу, але й максимально лікувально ефективним. Разом зі спеціальними гідромасажними ваннами це буде цілий бальнеологічний комплекс. Для нового корпусу плануємо придбати чотири гідромасажні бокси з підводним масажем глибокого тиску. Підбираємо обладнання, яке дає найкращий лікувальний ефект.

За словами Казанського, оскільки у новому корпусі буде також пансіонат на 30 ліжок, після його здачі в експлуатацію одночасно на лікуванні й реабілітації у Центрі зможе перебувати вдвічі більше діток, аніж тепер.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж