Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Пільговиків у Чернівцях і надалі будуть возити безкоштовно

Фото: strichka.com
Верховна Рада підтримала законопроект Оксани Продан та виділила містам на ці потреби майже 2 мільярди гривень 
Пільговиків у Чернівцях і надалі возитимуть безкоштовно. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив міський голова Олексій Капрук.

«Сьогодні з кількох спроб законопроект про фінансове забезпечення компенсацій за пільговий проїзд у громадському транспорті з Держбюджету внесли в порядок денний сесії та проголосували. Депутати прислухалися до Асоціації міст України – понад 1,9 мрд. грн. буде спрямовано місцевим бюджетам на компенсацію перевізникам перевезень пільговиків. Це означає, що 20 мільйонів гривень, які резервували у міському бюджеті для забезпечення пільгових перевезень, тепер можемо спрямувати на будівництво дитсадків, ремонт доріг, прокладання інженерних комунікацій в масиві забудови житла для учасників АТО.
 
Отож пільгові автобусні маршрути та безкоштовний проїзд пільговиків у тролейбусах у Чернівцях діють у звичному режимі, однак працюємо над тим, щоб бюджетні кошти не витрачалися марно і облік пільговиків був реальним», – написав мер.
 
Нагадаємо, ініціатором та одним із авторів законопроекту, за яким із держбюджету пропонували виділити 1,9 мільярда гривень на перевезення пільговиків, була буковинка, народний депутат Оксана Продан.  скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж