Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Від України на "Євробачення" поїде Джамала

Вона набрала найбільше балів за результатами голосування глядачів Джамала із піснею "1944" представить Україну на конкурсі "Євробачення-2016". Вона набрала найбільше балів за результатами голосування глядачів.
Водночас найбільше балів журі (Андрій Данилко, Руслана, Костянтин Меладзе) здобув гурт The Hardkiss. У підсумку вони і Джамала мали однакову кількість балів - по 11, однак перевага, згідно з правилами, на боці того, хто отримав більший бал від аудиторії, яка голосували за допомогою SMS-повідомлень.
 
За словами організаторів, кількість повідомлень цього року була рекордною - 382, 5 тисячі.
Окрім Джамали і The Hardkiss за право представляти Україну у фіналі національного відбору змагалися гурти Sunsay, Pur:Pur, "НеАнгели" та Brunettes Shoot Blondes. Лідерами першого та другого півфіналів національного відбору були Джамала та Sunsay відповідно.
Нагадаємо, фінал "Євробачення-2016" відбудеться у Стокгольмі у травні. У 2015 році, після трагічних подій на Майдані та через конфлікт на Донбасі, Україна відмовилась від участі у пісенному конкурсі уперше з 2003 року.
 
 
Джамала представить Україну піснею "1944", на написання якої її надихнула розповідь бабусі про депортацію кримських татар.
Джамала вже брала участь у національному відборі на "Євробачення" у 2011 році, але не пройшла. Тоді телеканал "Україна" звинуватили у підробці результатів, на що адміністрація мовника запропонувала провести суперфінал. Однак Джамала від участі у ньому відмовилася.
 
                         

Результати українського фіналу:
  • Джамала - 6 балів від глядачів і 5 від журі
  • The Hardkiss - 5 балів від аудиторії і 6 від журі
  • SunSay - по 4 бали відповідно
  • НЕАНГЕЛИ - 2 бали від глядачів і 3 від журі
  • Pur:Pur - 3 бали від аудиторії і 2 від суддів 
  • Brunettes Shoot Blondes- по 1 балу відповідно   
  •                  
                         
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: bbc.com

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж