Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Яценюк нічого не зробив не тільки для Чернівців, але й для Луганщини, – Єлизавета Пушко-Цибуляк

Чиновниця з Буковини розповіла, що уряд глухий до проблем окупованих територій
Екс-директор департаменту фінансів Чернівецької облдержадміністрації, а нині перший заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Єлизавета Пушко-Цибуляк на своїй сторінці у соцмережі заявила, що прем’єр-міністр Арсеній Яценюк та його уряд кинули напризволяще Луганщину.

«Послухала враження шановного Саакашвілі про Чернівці та про те, що Яценюк нічого не зробив для рідного міста та в якому жахливому стані місто, і не втрималась... По-перше, Чернівці це райський куточок на Землі, де і без Яценюка багато чого зроблено. А де що взагалі доброго і корисного для українського народу конкретно зроблено? в Одесі? Чи можливо на Луганщині?
До речі, Чернівці і Луганщина – це як Рай і Пекло!
Таке враження, що на Луганщині спокон віків нічого не робилось, а тільки знищувалось і руйнувалось, «це край забутий Богом і людьми». Один приклад: з жовтня 2014 року 108 сімей, 249 мешканців із 9-типоверхівки у м Лисичанськ на вулиці, будинок напівзруйнований, накренений і в кожну мить може рухнути на інші будинки, люди , що проживають поряд, під загрозою.
Тука Гергій 16 грудня 2015 року годину розповідав шановному Кабміну про стан на Луганщині…в результаті пообіцяли.
Яценюк доручив міністру економіки терміново подати в Уряд розпорядження про надання на придбання житла... Та «віз і нині там»...А-у…», – написала чиновниця.
 
//

Послухала враження шановного Саакашвілі про Чернівці та про те, що Яценюк нічого не дробив для рідного міста та в якомуг...

Опубликовано Елизаветой Пушко-Цибуляк 27 февраля 2016 г.

Нагадаємо, у п’ятничному ефірі програми «Шустер LIVE» Міхеїл Саакашвілі поділився своїми враженнями від візиту до Чернівців. Зокрема він зазначив, що Чернівці – одне з найгарніших міст у світі, але воно сильно занедбане і винуватий в цьому прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж