Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинські борці здобули нагороди у Львові

В активі наших земляків чотири нагороди

Представники Буковини відзначилися на традиційному всеукраїнському турнірі з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу  Ігоря Первачука. Як повідомляєoblosvita.com, у змаганнях взяли участь 375 спортсменів, які представляли 15 областей України, Київ, Польщу, Словаччину та Молдову. На Львівщині змагалися спортсмени Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

У ваговій категорії до 44 кг (15 спортсменок) наша землячка Соломія Винник, здолавши опір представниць Слов’янська, Запоріжжя, Львова та Броварів, посіла перше місце. Її сестра - Соломія у ваговій категорії до 48 кг (14 учасниць) на шляху до вирішальної сутички отримала перемоги над спортсменками  з Полтави, Харкова, Львова. У фіналі буковинка здобула переконливу перемогу над представницею Білої Церкви.

Серед юнаків у ваговій категорії до 35 кг (25 учасників) кращим став наш земляк Валентин Клепак. Буковинець впевнено переміг всіх своїх опонентів з Ковеля, Івано-Франківська, Кривого Рогу, а у фіналі - представника Львова. Бронзову нагороду здобув Михайло Мороз (до 29 кг, 35 учасників), який має у своєму активі три перемоги. За вихід у фінал Михайло поступився борцеві з Івано-Франківська. У поєдинкові за третю сходинку чернівчанин переміг представника Калуша. Тренує наших спортсменів Сергій Одинак.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

купити квартиру Чернівці

21:46
На Буковині горіли будинок та господарська будівля
ВІДЕО
21:23
«Українська команда» передала fpv дрони та мавіки ДУК «Правий сектор»
ВІДЕО
21:14
У перинатальному центрі облаштували сучасну кухню: як виглядає новий харчоблок?