Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Волонтери шукають художників, щоб розфарбувати дитячу лікарню

Заклик долучитися до проекту поширили у соціальних мережах
Волонтери започаткували у Чернівцях проект «Розфарбуй лікарню. Буковина». Для цього шукають художників та спонсорів, котрі готові надати матеріали. Почати активісти вирішили із дитячих лікарень. Заклик долучитися до проекту поширили у соціальних мережах.
 
«Місто останнім часом, стало не дуже радісним. А особливо тяжко це відчувають діти. Всюде тільки чути про війну, АТО, проблеми в економіці і реформи. Дітки це не розуміють, проте загальну депресію відчувають. Тому у нас і виникла ідея якось урізнобарвити їх оточення.

Хто хоч раз побував в дитячих лікарнях Чернівців, помітив  атмосфера не з веселих. Та ще й ті стіни нагнітають... От з них ми і вирішили почати! Ми впроваджуєм благодійний проект «Розфарбуй лікарню. Буковина». Це чудова задумка! Міська дитяча лікарня (на Буковинській) з радістю погодилась. Зголосився також молодий дизайнер Артем Колядинський. Залишилось головне: запросити волонтерів-художників. Кожен охочий, хто вміє і хоче малювати, може зголоситись допомогти втілити цей проект в реальність. Дітки неодмінно оцінять наші старання! Зголошуйтесь, будь ласка. Успіх там, де команда», - написала волонтерка Софія Бєла.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж