Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати погодили безкоштовний проїзд в тролейбусах для всіх чернівчан

Фото: facebook Андрія Шалєєва
У міській раді створять робочу групу - вона й визначить точну суму, яку з бюджету міста необхідно виділити на ЧТУ
Проїзд у чернівецьких тролейбусах зроблять безкоштовним для всіх. Таке рішення прийняли депутати Чернівецької міської ради на погоджувальній раді. Вони були змушені обговорити ситуацію із пасажирськими превезеннями після того, як невдоволені перевізники, яким не компенсують проїзд пільговиків, почали погрожувати страйком.  
 
За словами міського голови Олексія Каспрука, розв’язати цю проблему можна двома шляхами -  надавати адресну допомогу пільговикам, або зробити проїзд в тролейбусах безкоштовним. Депутати одноголосно підтримали другу пропозицію. 
«Ми підтримуємо ініціативу зробити електротранспорт у Чернівцях безкоштовним. Така практика є у багатьох європейських країнах. За нашими підрахунками, на це тролейбусному управлінню треба виділити 43 мільйони гривень. У такий непростий час ми повинні підтримати простих людей. І це буде гарна спільна ініціатива депутатського корпусу і міського голови», – зазначив голова фракції «Рідне місто» у міській раді Василь Продан.
 
З перевізниками, які обслуговують автобусні маршрути, будуть домовлятися окремо і укладати угодити з тими, хто запропонує найменший тариф. Окрім цього, присутні на нараді зійшлися на думці, що міській владі треба активніше проводити переговори із зарубіжними партнерами щодо оновлення тролейбусного парку Чернівців. Також вони запропонували міському голові долучати до цієї роботи депутатів.
Зрештою, вирішили створити робочу групу - вона й визначить точну суму, яку з бюджету міста треба буде виділити на ЧТУ та механізми підтримки пільговиків, які проживають в районах, де не має тролейбусного сполучення.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: times.cv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж