Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Іван Мунтян взяв участь у селекторній нараді під головуванням Гройсмана

Фото: oblrada.cv.ua
Розглянули питання ремонту доріг та оформлення субсидій
Питання про стан будівництва та ремонту доріг, підготовку до завершення навчального року, оформлення субсидій для населення в умовах підвищення тарифів на енергоносії та житлово-комунальні послуги. Такі питання розглянули на селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, участь у якій і взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, під час спілкування з керівниками регіонів Володимир Гройсман наголосив на необхідності оперативної підготовки проектів, що претендують на отримання фінансування з Державного фонду регіонального розвитку та своєчасного надання населенню адресної компенсації у вигляді субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг і придбання енергоносіїв.
 
Прем'єр-міністр також доручив невідкладно розпочати ремонтні роботи на автошляхах державного значення та загального користування.

Відтак учасники наради обговорили питання закупівлі шкільних автобусів за рахунок співфінансування державного та місцевих бюджетів, делегування Міністерством юстиції України повноважень державної реєстрації прав на об’єкти нерухомого майна на місця, консолідації замовлень на шкільні підручники, фінансування діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба обласної ради

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж