Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинка Оксана Продан пропонує скасувати дію законів часів СРСР

Фото: facebook Оксани Продан
Прийняття такого законопроекту зменшить плутанину, усуне подвійність та корупційні ризики Депутати пропонують провести декомунізацію в законодавстві, скасувавши дію законів часів СРСР,  - повідомила ініціатор законопроекту та один із його співавторів, голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця», буковинка Оксана Продан.
Зокрема, проект Закону №4650:
- скасовує дію на території України законодавства СРСР та УРСР;
- запроваджує можливість тимчасової дії (до прийняття законів, що регулюють відповідні відносини) законів, прийнятих у часи існування УРСР, серед яких Житловий кодекс, Кодекс про адміністративні правопорушення, Кодекс законів про працю, Закон «Про охорону навколишнього природного середовища» та інші.
Загалом під дію проекту Закону №4650 підпадає більше 20 законів та 120 підзаконних нормативно-правових актів, прийнятих за часів СРСР.
 
«Ми пропонуємо відмінити принцип, закладений у 90-х, за яким і сьогодні в різних сферах життя регулюючі та контролюючі органи мають можливість вимагати від громадян, підприємців дотримання норм, про які ті не могли і здогадуватись, бо то ще радянські норми. Прийняття цього законопроекту зменшить плутанину, усуне подвійність та корупційні ризики», – зазначила Оксана Продан.
 
За її словами, аналіз законів радянських часів в більшості випадків потребує спеціальних юридичних знань, оскільки не існує єдиної бази законодавства СРСР, а також консенсусу щодо практики його застосування. Це обмежує права людей і нерідко створює додаткову плутанину.
 
Співавторами проекту Закону №4650 стали 16 народних депутатів, які входять в склад фракцій БПП, «Народний фронт», «Самопоміч», або ж є позафракційними. Підготовкою законопроекту займалися представники Офісу ефективного регулювання BRDO (незалежної неурядової структури, створеної задля прискорення процесу реформ в Україні).
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж