Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

На Буковині - новий начальник фіскальної служби

Фото: molbuk.ua
Попередній керівник цієї служби стверджує, що його звільнили незаконно
З шостого травня обов'язки начальника фіскальної служби Буковини виконує Віталій Шпак. Про це ідеться на сайті "Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області".
Віталій Шпак - радник податкової та митної справи I рангу. Трудову діяльність в органах ДПС розпочав у 1999 році. На керівних посадах з 2001 року.
 
 
Водночас попередній начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Михайло Сеничак вважає, що його звільнили незаконно. Адже підписавши відповідний наказ, порушили принципи державної служби. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуку.  

"Якщо десь хтось пише сценарій мого життя, то у нього точно все гаразд із почуттям гумору. За 2 роки уже третій раз йду до суду за право служити Українському народу. Йду, бо не можу терпіти зверхності, нахабства, вседозволеності по відношенню до себе та колег. Хтось уявив собі, що вхопив Бога за бороду, що сів на троні і отримав у власність понад 40 мільйонів рабів (платників податків) та кілька десятків тисяч євнухів (працівників структурних підрозділів ДФС)??? Так не буде!
Якою має бути жага помсти (?), влади (?), щоб підписати наказ, порушивши принципи державної служби, викладені в п.1,п.2, п.3, п.5, п.7, п.9, п.10 статті 4 Закону України «Про державну службу» та порушивши норми закону, зокрема п.1, п.2 статті 5, п.1, п.10, п.11,п.13 статті 7, п.8 статті 17, п.6 статті 66, п.8 статті 71, п.2 статті 73, п.1, п.2, п.6, п.7 статті 74, п.1, п.2 статті 75, п.1, п.2 статті 76 ?! 
Якщо перекласти на людську мову, то автор т.зв. «наказу про звільнення» написав його на коліні, а ти тепер (як в анекдоті) іди і доказуй, що в тебе немає дочки. І все б нічого, бо на Сеничаку точно світ клином не зійшовся - одним більше, одним менше - невелика різниця… Якби поруч не робили свої висновки, не опускали руки, не розчаровувалися у можливості змінитися та зробити добру справу, жити по-справедливості десятки, сотні, а може й тисячі інших. Але ми точно подолаємо цю тьму, бо політичні туристи при владі, які вимірюють любов до України квадратними метрами лондонських квартир, явище тимчасове", - ідеться у тексті. 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж