Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Завтра у Чернівцях спека поб’є рекорд

Фото: Христини Склярчук
А у суботу надвечір і вночі – знову сильна злива Після доволі тривалого прохолодного періоду у Чернівці прийде спека. Причому, одразу рекордна.
- У п’ятницю очікуємо максимальну температуру повітря на рівні +34 градуси, що для 17 червня є рекордом. За даними багаторічних метеоспостережень, найжаркіше цього дня було 17 червня 1991 року, коли стовпчик термометра досяг позначки +33º, - каже начальник Чернівецького гідрометеоцентру Тетяна Негадайлова.

Однак крім цього, Чернівці чекає ще один екстрим. Увечері та в ніч з суботи на неділю знову на місто й інші райони області проллється сильна злива, за інтенсивністю майже така ж, як остання.
- Залежно від мікрорайону міста, під час зливи у середу випало від 3-7 до 25 міліметрів опадів. Зважаючи, що червень і липень є для нашої області найбільш дощовими, зокрема середня норма опадів для червня складає 105 мм, це ще не катастрофа, - коментує головний синоптик області.

За її словами, попри сильні зливи загрози повені ще також немає. «Оскільки попередні роки були вкрай засушливими, то тепер тільки-но починаємо відновлювати норму вологи».      скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж