Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Надійшли вакцини для профілактики гепатиту В, дифтерії, правця та кашлюка

Це складає лише 25-28% від потреби на 2016 рік Провели розподіл першого траншу імунобіологічних препаратів між регіонами, закуплених за державні кошти міжнародною організацією ПРООН.

Зокрема, в Чернівецьку область надійшло 8 тисяч 250 доз вакцин проти гепатиту В та 9 тисяч 500 доз  комбінованої вакцини для профілактики дифтерії, правця, кашлюка (ацелюлярний компонент), поліомієліту та захворювань, спричинених Haemophilus influenzae типу b. За словами головного спеціаліста відділу організації лікувально-профілактичної роботи та охорони здоров’я дітей і матерів управління організації та розвитку лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Олександри Гири, це склало 25-28% від потреби на 2016 рік.

Наразі, згідно з наказом Департаменту ОЗ Чернівецької ОДА, триває розподіл імунобіологічних препаратів та доставка їх в пункти щеплення лікувально-профілактичних закладах області.
Як відзначила фахівець, зважаючи на недостатню кількість вакцин, насамперед максимальну увагу щодо проведення щеплень приділять дітям першого року життя.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: bukmed.cv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж