Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Роботи на новобудові, де стався обвал, призупинені до висновків комісії


Зараз забудовник судиться з інспекцією

На будівництві житлового комплексу «Kub House», що на розі вулиць Героїв Майдану та Рівненської, 1 липня стався обвал бетонних конструкції. Постраждалих немає. На об'єкті для з'ясування обставин події працювала спеціальна комісія. Роботи на цьому об'єкті до визначення причин обвалу та його наслідків  зупинено.
 
– Інспекція архітектурно-будівельного контролю намагалась провести перевірку на цьому об'єкті, проте забудовник їх не допустив на територію будівництва, - зазначив мер Олексій Каспрук. – Зараз забудовник судиться з інспекцією. Нині нам вдалося дійти згоди для того, щоб усі присутні тут служби були допущені до будівництва для того, щоб зрозуміти, чому це сталося. У нас є питання до забудовника щодо ведення будівельних робіт і дотриманню технологій будівництва. Ми скликали на комісію всі підрозділи, які за це відповідають, і далі будемо проводити перевірку, у ході якої з'ясуємо, за яких обставин виникла аварійна ситуація і як уникнути подібного на будівельних об'єктах у Чернівцях надалі.
 
Після обвалу об'єкт взяли під спостереження працівники Національної поліції та Інспекції з благоустрою міської ради, викликано представників забудовника – фірми «БК «Дельта».
 
Представники  забудовника надали комісії можливість оглянути територію, де проводиться будівництво житлового комплексу. Вони запевняють, що всі роботи проводилися без порушень і вважають цю подію форс-мажорною. Остаточні висновки щодо причин аварійної ситуації та її наслідків зробить комісія, у складі фахівців Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, управління  надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, експертів.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно